Deník Prostitutky

13. února 2016 v 17:18 | RevealTruth |  Zlatokopky
Hned na úvod chci napsat článek o jedné slečně, kterou nesnáší skoro celý blog.cz včetně mě. Hned si ukážeme, proč je tomu tak, a proč jí blog vlastně nenavidí? Lena/ katarina / slečna prostitutka... její přezdívky, která měla a které se zde budou vyskytovat v článkuBlogérka Lena, která se netají svou prostitucí a jasně dává najevo, že je hrdá na to, že je prostitutka - k tomu se dostaneme k dalšímu článku. Prostitutka, která se již netají už svou identitou, byla odhalena Hankou, která kdysi byla legendou blogu, blog od Hany sloužil jako deníček, její zážitky a její hlavní isnpirace. Proč v tom vlastně hraje rolí Hana?

Blog Hany - bývalá přezdívka před pár lety HankaDoll


Lena, která se ještě v roce 2015 skrývala pod anonymem a nikdo nevěděl jak vlastně vypadá a jak se dokonce jmenuje byla záhadou pro celý blog. Její ask měl nespočet každodenních otázek přes 13 tisíc a pořád se to motalo kolem její identity a jak to Lena má v osobním a pracovním životě. Přes její anonym nazýván "slečna prostitutka" , bylo jenoduché se navážet z její strany do ostatních prostitutek a známějších holek.

Na ask, na který Katarína odpovídala každý den, tam zazněl právě blog od Hany. Katarína sama od sebe, blog vložila na ask, vložila screenshot a myslím že i její link a ponížení jaká Hana je a že se moc povyšuje na ostatní. Sama jsem se divila, jak někdo může být tak zákeřný a zesměšňovat a kritizovat druhé blogy a na samotnou osobnost Hany? Sama jsem Haně dala vědět, co o ní Katarína psala na ask, asi po několika týdnech Hana založila ask a napsala Kataríně, co si o tom myslí, a jak to, že si jí bere do huby, když jí nezná? Od té doby se to se Slečnou prostitutkou, jde opravdu z kopce. Hádka mezi Hanou a Katarínou trvala několik měsíců, samé narážky urážky až Hance došla trpělivost a zveřejnila pravou identitu Kataríny - ze začátku tomu sama nevěřila, že Hana má nějaké fotky, či informace jak ona vypadá, ale vyplatilo se.


Prvně to vypadalo, že Hanu nemá rád nikdo, a že ta chudinka je slečna prostitutka, samá jsem si to myslela, nejdříve jsem byla na straně Hany, potom Kataríny a potom zase Hany a proč? K tomu se dostaneme ihned

Hana je člověk, který je velice upřímný až to někdy bolí, ale osobně se mi takové holky líbí. Je typ člověka, co si nenechá nic líbit a je hodně sebevědomá, teď nemluvím o namyšlenosti. Hana dospěla k názoru, že to nemá cenu pořád se handrkovat dokola o nějaký názor či poukázání osobnosti , tak toho nechala. Ovšem Lena, si na svém asku nedala pokoj , pořád namířovala na Hanu, narážela na její blog, na její osobnost , na její profesi, lidé si toho začínali všímat. Hana nějak reagovala skrz svůj ask na Lenu, jak vypadá a zveřejnila její fotky, upřímně jsem se velice zlekla, nevěřila jsem vlastním očím co to vidím na fotce, prvně jsem si myslela, že Hanka naházela schválně nějaké fotky nějaké random holky, ale pak se ukázalo, že je to pravda... hooodně lidí, potom se dalo na stranu Hany, s tím že jak je možné, že šeredná, nehezká holka, může urážet kolem sebe pěkné holky a ona o sobě tvrdí, že má krásnou tvář? Že není tuctovka jako ostatní přitom je? Holka, která měla přes 85 kg , naprosto nepřitažlivá ani obličejově, si dovoluje pomlouvat ostatní blogérky? Neříkám, hnusné holky by mělid držet hubu a ty pěkné ne, ale tady narážím právě, na to jak je pěkné se skrývat za anonymem a pomlouvat druhé, a přitom samotná osoba za počítačem má ještě horší život než ostatní. Prostitka Lena, která se chlubila v smskách, že jí stačí měsíčně 100 tisíc, ale má dluhy a šetří peníze.


Třešničku na dortu, tomu dal článek na blogu od Hany, kde se dozvídáme něco málo o Leně. Zde je článek o tom článekotevřel oči mnoho lidem a právě od té doby, Lena trpí špatnou psychikou a nespočet haterů, kteří ji píši na blog i na ask.

Lena , zrušila asi 4x ask, s tím, že nebude číst nějaké hatery že její život není o tom, aby trávila čas na počítači a zabývala a odpovídala nějakým negativním lidem. Chápu, že někdo nemůže unést pravdu přes srdce, tak si ask deaktivuje, jak to udělala Lena a blokuje si všechny negativní komentáře. Je pevně rozhodnutá, že ask nikdy neobnoví, že to byla chyba, ovšem za týden, je najednou plná energie a plných pozotiv a založí úplně nový ask, kde se opět hateři hemží a vrací se to do starých kolejí a naše Lena opět nemůže z toho, jak dnešní lidé mohou být zlí, a tohle je pořád dokola a dokola, s jejím rozhodnutím. Zajímavé , jak Hana založila blogspot, nedávno Lena ho měla také. Navíc jsem chtěla podotknout, když někdo píše veřejně, kde to může vidět prakticky každý, ať se někdo nedivím že na to budou dobré a špatné ohlasy, a ne hned urážet, že je někdo naivka, když se článek někomu nelíbí.

Tohle není zcela poslední článek, ale menší úvod. Až zase bude téma "slečna prostitutka" tak bych ráda reagovala na její článek, který zveřejnila 28. 1. 2016 -proč to ti muži dělají? Mějte se fajn
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ta "neviditelná" :) Ta "neviditelná" :) | Web | 14. února 2016 v 13:26 | Reagovat

Musím říci, že mi článek zamotal hlavu, že vůbec nevím kdo je kdo a vlastně ani jeden blog neznám a o takové aférce slyším /čtu/ poprvé :-D

Je to vcelku dost zajímavé. A hlavně to je přesně to, co nesnáším. Že lidé odsuzují všechny, aniž by je znali. Smějí se ostatním, aniž by se s nimi bavili. Je to hnus, co kdo dokáže udělat a zesměšňovat. Díky, že nemám takové přátele, protože o takové lidi doopravdy nestojím :-)

2 Lucka Lucka | E-mail | Web | 15. února 2016 v 17:12 | Reagovat

Musím se přiklonit ke komentáři nad, protože i já jsem po chvíli byla zamotaná do toho, kdo je kdo. :-D O tomhle slyším poprvé, i když je pravda, že kdysi jsem nějaký blog o prostituci viděla, ale jestli to byl tenhle, to už opravdu nevím...

3 Terka Terka | 15. února 2016 v 20:05 | Reagovat

Ahoj :) blog slečny prostitutky sleduji už dlouho a celou aférku jsem sledovala dalo by se říct online. Tenhle článek je pravdivý a bohužel kvůli této aféře přišla o XY čtenářů... :-x  :-?

4 TvojeMatka TvojeMatka | 6. dubna 2017 v 17:07 | Reagovat

Nauč se psát proboha. :-!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama